Cze

16

Laureaci Przedmiotowego Konkursu Wojewódzkiego

Kategoria: rok szkolny 2009/2010

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2009/2010

Lp.

Nazwa konkursu

Liczba uczestników

Laureaci

konkursów wojewódzkich

Eliminacji szkolnych

Eliminacji rejonowych

Finału wojewódzkiego

1.

Języka polskiego

43

Agnieszka Dembińska

Justyna Anna Kryńska

Aneta Krawczuk

Aleksandra Sołowianowicz

Patrycja Kociakowska

Karolina Dmitruk

Dominika Kowalewska

Aleksandra Andrukiewicz

Ada Antypiuk

Justyna Anna Kryńska

Aneta Krawczuk

 

Aneta Krawczuk

 

2.

Matematyczny

36

Łukasz Sznajder

Łukasz Muszyński

Jakub Czarniecki

Jakub Józef Karpio

Justyna Anna Kryńska

Łukasz Sznajder

Łukasz Muszyński

Jakub Józef Karpio

Justyna Anna Kryńska

 

Łukasz Sznajder

 

3.

Fizyczny

20

Łukasz Sznajder

Jakub Józef Karpio

Jakub Czarniecki

Justyna Anna Kryńska

Jakub Józef Karpio

Jakub Czarniecki

 

Jakub Józef Karpio

Jakub Czarniecki

4.

Biologiczny

30

Grzegorz Wróblewski

Piotr Łopieński

Agnieszka Dembińska

Grzegorz Sidorczuk

Anna Potentas

Konrad Siwik

Mateusz Grześ

Piotr Łopieński

Agnieszka Dembińska

Piotr Łopieński

Agnieszka Dembińska

5.

Chemiczny

19

Grzegorz Wróblewski

Jakub Czarniecki

Konrad Aleksiejuk

Jakub Józef Karpio

Justyna Anna Kryńska

Łukasz Sznajder

Grzegorz Wróblewski

Jakub Czarniecki

Konrad Aleksiejuk

 

Grzegorz Wróblewski

Jakub Czarniecki

 

6.

Historyczny

25

Karol Chilimoniuk

Patrycja Kociakowska

Rafał Myśliwiec

Bartosz Rapiej

Bartosz Klimczuk

Paweł Pankiewicz

————————

——————

7.

Geograficzny

31

Katarzyna Dudziec

Angelika Dacewicz

Karolina Harasimczuk

Małgorzata Gierasimiuk

Justyna Anna Kryńska

Jakub Czarniecki

Joanna Kuklińska

Dominika Budźko

Justyna Anna Kryńska

 

——————

8.

Języka angielskiego

44

Bartosz Rapiej

Przemysław Kunicki

Patrycja Targońska

Monika Skrzypkowska

Paulina Gierejko

Łukasz W. Grębowski

Marta Kralisz

Karolina A. Niewińska

Adrianna Syczewska

Bartosz Klimczuk

Michał Dziemiach

Konrad Siwik

Aleksandra Przesmycka

Łukasz Muszyński

Agnieszka Dembińska

Karolina Dmitruk

Justyna Anna Kryńska

Bartosz Rapiej

Przemysław Kunicki

Paulina Gierejko

Łukasz W. Grębowski

 

——————-

9.

Języka niemieckiego

4

Justyna Anna Kryńska

Paulina Gierejko

Justyna Anna Kryńska

Paulina Gierejko

——————-

10.

Język rosyjski

5

Witali Bułatow

Maryia Turlai

Witali Bułatow

Maryia Turlai

Witali Bułatow

Maryia Turlai

11.

Informatyka

20

Jan Śliżewski

Anna Potentas

Adrian Woronowicz

Adam Pietrowski

Piotr Nalewajko

Jakub Józef Karpio

Małgorzata Iwaniuk

Jan Śliżewski

Adam Pietrowski

 

Jan Śliżewski

 

Razem

277

73

24

11