Cze

16

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Kategoria: rok szkolny 2010/2011

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych na rok szkolny 2010/2011

Lp.

Nazwa konkursu

Liczba uczestników

Laureaci konkursów wojewódzkich

Eliminacji szkolnych

Eliminacji rejonowych

Finału wojewódzkiego

1.

Języka polskiego

44

 Justyna Anna Kryńska

Urszula Szkubel

Jakub Czarniecki

Aneta Krawczuk

Justyna Anna KryńskaUrszula Szkubel

 

 

Aneta Krawczuk

Justyna Anna KryńskaUrszula Szkubel

 

 

Aneta Krawczuk

2.

Matematyczny

43

 Łukasz Sznajder

Witali Bułatow

Jakub Czarniecki

Jakub Józef Karpio

 Łukasz Sznajder

Witali Bułatow

Jakub Czarniecki

Jakub Józef Karpio

Łukasz SznajderWitali Bułatow

 

3.

Fizyczny

26

Agnieszka KarwowskaMichał Goworko

Łukasz Wojciech Grębowski

Jakub Czarniecki

Jakub Józef Karpio

Agnieszka KarwowskaMichał Goworko

Łukasz Wojciech Grębowski

Jakub Czarniecki

Jakub Józef Karpio

Agnieszka KarwowskaMichał Goworko

Łukasz Wojciech Grębowski

Jakub Czarniecki

Jakub Józef Karpio

4.

Biologiczny

3

  

Kinga Danowska

Adrianna Falkowska

Jakub Czarniecki

Justyna Anna Kryńska

Klaudia Maria Mejłun

Ewelina Wysocka

Konrad Aleksiejuk

Patrycja Kociakowska

Aneta Krawczuk

Katarzyna Misiuk

Łukasz Sacharczuk

Gabiela Zalewska

Paweł Androsiuk

Monika Kulesza

Kinga DanowskaAdrianna Falkowska

Jakub Czarniecki

Justyna Anna Kryńska

Klaudia Maria Mejłun

Ewelina Wysocka

Konrad Aleksiejuk

Patrycja Kociakowska

Aneta Krawczuk

Katarzyna Misiuk

Łukasz Sacharczuk

Gabiela Zalewska

   

Patrycja Kociakowska

Justyna Anna Kryńska

Aneta Krawczuk

Łukasz Sacharczuk

Konrad Aleksiejuk

Jakub Czarniecki

Katarzyna Misiuk

Adrianna Falkowska

Kinga Danowska

 

 

5.

Chemiczny

17

Jakub CzarnieckiKonrad Aleksiejuk

Witali Bułatow

Łukasz Muszyński

Krzysztof Markiewicz

Jakub CzarnieckiKonrad Aleksiejuk

Witali Bułatow

Łukasz Muszyński

 

Jakub CzarnieckiKonrad Aleksiejuk

Witali Bułatow

 

6.

Historyczny

16

Jakub ŻabiukPatrycja Kociakowska Patrycja Kociakowska

 

7.

Geograficzny

29

 ————————-   ————————-

——————

8.

Języka angielskiego

61

Katarzyna BaumKarolina Dmitruk

Paulina Gierejko

Łukasz Wojciech Grębowski

Justyna Anna Kryńska

Kacper Tomasz Makarewicz

Łukasz Muszyński

Karolina Anna Niewińska

Magdalena Odachowska

Łukasz Sacharczuk

Adrianna Syczewska

Urszula Szkubel

Jolanta Szymaniuk

Katarzyna BaumKarolina Dmitruk

Paulina Gierejko

Łukasz Wojciech Grębowski

Justyna Anna Kryńska

Kacper Tomasz Makarewicz

Łukasz Muszyński

Karolina Anna Niewińska

Magdalena Odachowska

Łukasz Sacharczuk

Adrianna Syczewska

Urszula Szkubel

Jolanta Szymaniuk

Katarzyna BaumPaulina Gierejko

Łukasz Wojciech Grębowski

Justyna Anna Kryńska

Łukasz Muszyński

Magdalena Odachowska

Jolanta Szymaniuk

Karolina Dmitruk

 

9.

Języka niemieckiego

4

Justyna Anna KryńskaPaulina Gierejko

Klaudia Dudek

Urszula Szkubel

Justyna Anna KryńskaPaulina Gierejko

Klaudia Dudek

Urszula Szkubel

Justyna Anna KryńskaPaulina Gierejko

Klaudia Dudek

Urszula Szkubel

10.

Język rosyjski

4

Witali BułatowMaryia Turlai Witali BułatowMaryia Turlai Witali BułatowMaryia Turlai

11.

Informatyka

11

Jakub CzarnieckiJakub Józef Karpio

Krzysztof Markiewicz

Łukasz Muszyński

Jakub Jan Szuluk

 Jakub CzarnieckiŁukasz Muszyński

 

Jakub Czarniecki

 

12.

Plastyka

1

   ———————–

————————-

—————-

Razem

287

58

50

37